13130 Sungold F1 – oranžiniai vyšniukai, ypač skanūs ir saldūs, plona odele. Skonio varžybose nugalėję populiariąją Medovaja Kaplia. Jam vietos atsiranda net tuose šiltnamiuose, kuriuose iš principo neauginami jokie hibridai.

 

13200 Artisan Blush Tiger - ankstyva aukštaūgė veislė. Vaisiai ovalūs, nedideli, sveria 18–20 g. Pomidoriukai dvispalviai, geltoni rausvomis juostelėmis, labai skanūs ne tik sunokę, bet ir ne visai sunokę. Tinka salotoms, papuošti patiekalus.

13530 Jantar – ankstyva aukštaūgė veislė nešildomiems šiltnamiams ir atviram gruntui. Vaisiai geltonai oranžinės spalvos, stambūs, mėsingi, ypatingo skonio ir aromato. Kekėse auga po 4-5 vnt. Rekomenduojama auginti 2 stiebais.

 

13540 Churma – vidutinio ankstyvumo veislė. Augalo aukštis iki 1.5 m. Vaisiai apvalūs, šiek tiek suploti, iki 300 g. Sultingi. Turi daugiau sulčių ir sėklų nei Medovy Spas. Pasižymi švelnia rūgštele. Galima auginti šiltnamyje ir lauke. Vartojami švieži, sultims.

 

 

13550 Ananas – vidutiniškai ankstyva, aukštaūgė veislė. Vaisiai 110-120 g, dvispalviai, oranžiniai su ryškiu raudoniu, sultingi, saldūs. Labiau primena egzotinį vaisių nei pomidorą. Tinka vartoti šviežius, padažams, sultims.

 

 

13600 Gourmansun F1.  Ankstyvas indeterminantinis hibridas, augintinas šiltnamiuose. Augalai atsparūs ligoms. Vaisiai širdies formos, geltoni su oranžiniais dryžiais, mėsingi, 200-250 g. svorio, itin skanūs, kvapnūs, beveiki be sėklų.  (Tai oranžinis Gourmandijos variantas. Tikėkimės, kad nenusileis ir savo derlingumu, o skoniu net pralenks Gourmandia).

 

Please publish modules in offcanvas position.