UŽSAKYMAI  


Atnaujintas 2023 m. daigų katalogas. Greta daržovių daigų šiemet siūlome įsigyti ir vaiskrūmių: serbentų, agrastų, šilauogių, svarainių ir kt. Dekoratyvinių augalų. Jų aprašymai dar šiek tiek tvarkomi ir bus atnaujinti artimiausiu metu.

Planuojame pasiūlyti ir ekologiškų trąšų – skystą biohumusą ir sapropelį.

 

   Priimame išankstinius daigų užsakymus. Norėdami užsisakyti, rašykite el. laišką Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

Atkreipiame dėmesį, kad išankstinių užsakymų lauksime iki balandžio 10 d.  Vėliau išankstiniai užsakymai nebus priimami.  

 Įsigyti daigus bus galima ir be išansktinio užsakymo. Nuo balandžio pabaigos lauksime Jūsų šiltnamiuose.  Iš tuo metu esamo asortimento bus galima išsirinkti daigus vietoje, arba galėsime surinkti pagal Jūsų pateiktą sąrašą. Jums tereiks tik pasiimti.

 

Cukinijų, moliūgų, arbūzų, melionų daigų turėsime tik nuo gegužės antros pusės.

 

Pildant užsakymą, labai prašom suvesti ir augalo kodą, ir augalo pavadinimą. To reikia tam, kad Jūsų užsakymą nukopijavus į excel langą, programa galėtų suskaičiuoti užsakomus kiekius. Todėl prašome užsakymą suvesti taip,  kaip parodyta pavyzdyje.

     Dėkui už supratingumą.

     Užsakymo pavyzdys (lentelę galima nukopijuoti):

Vardas:  
Tel. nr., e-mail.:  
Daigų atsiėmimo laikas (4-7 dienų intervalas):  
Augalo kodas, veislės pavadinimas Kiekis
   
   
   

  Užsakytus daigus bus galima atsiimti Salininkuose tiesiai iš šiltnamio. Vilniuje ir aplink už papildomą mokestį esant galimybei galėsime pristatyti į namus. Į kitus miestus vešime susidarius didesniam užsakymų kiekiui ar esant dideliam užsakymui.

                

  Daigų kainas žiūrėti čia:  "KAINOS"  

 Kur mus rasti, kaip susiekti, žiūrėti čia: "KONTAKTAI" 

    
   Sekite mus ir facebooke https://www.facebook.com/Daigaidarzui.lt/

Please publish modules in offcanvas position.