52110 Rodničok F1 – klasika tapusi agurkų veislė. Labai populiari. Vidutinio ankstyvumo, gero skonio. Tinka auginti lauke ir šiltnamyje. Šiltnamyje derlius gali būti mažesnis, nes apdulkinimui reikalingi vabzdžiai. Todėl rekomenduojama sodinti arčiau durų arba papildomai apdulkinti. Tinkami marinuoti, o ypač rauginti.

 

 

52130 Akord H – gerai žinomas olandų firmos lauko hibridas, labai pamėgtas daržininkų dėl puikaus skonio ir išvaizdos. Vaisiai kauburiuoti, šviesiai žalios spalvos su baltų juostelių piešiniu. Aromatingi, saldūs, neapkarsta. Užauga labai vienodų ir kokybiškų vaisių derlius. Tinka šviežiam vartojimui, konservavimui ir rauginimui. Konservuoti agurkai išlieka kieti ir traškūs, be tuščių ertmių, nesubliūkšta. Augalai tvirti, turi stiprią šaknų sistemą. Atsparūs miltligei, rauplėms, agurkų mozaikos virusui.

 

 

52140 Atlantis F1 - derlingi ankstyvi (62-67 d.) agurkai, skirti auginti lauke ir po žemomis plėvelės ar agroplėvelės priedangomis. Vaisiai ryškiai žalios spalvos, plona, tačiau tvirta odele, kieti, turi mažus sėklalizdžius, yra labai saldūs, aromatingi, traškūs, todėl idealiai tinka konservavimui, o ypač ilgalaikiam raugimui.

 

Please publish modules in offcanvas position.